Mercedes V-Class 2018 Vip


Кількість місць - 7Ціна у місті, мін.замовлення 3 години (грн/год) - 600 грнЦіна за містом (грн/км) - 20 грнПростій, очікування за містом (грн/год) - 200 грн

Mercedes V-Class – це преміум-клас легкових автомобілів, який наша компанія пропонує Вам орендувати. Основні переваги автомобіля полягають у тому, що він представляє собою практичний і просторий автомобіль з преміальним дизайном. Автомобіль має просторий салон, з максимальною кількістю пасажирів у 7 осіб, тому ідеально підійде для замовлення трансферу, весілля, зустрічі важливих гостей. Mercedes V-Class – це автомобіль, який виконаний з найвищої якості матеріалів і забезпечує максимальний комфорт під час подорожі. Оренда мінівена Mercedes V-Class - вірне рішення Ваших запитів!
Щоб орендувати Mercedes V-Class в Харкові та по всій Україні 💙💛, зателефонуйте нам +38 063 414 79 76, і наші працівники допоможуть Вам замовити мікроавтобус з водієм для Ваших потреб. Для того, щоб ознайомитись з усім переліком автомобілів, доступних в нашій компанії, відвідайте сторінку Автопарк, і оберіть транспорт для здійснення Ваших планів. 
BusUA - це гарантія комфортного та надійного перевезення!